Šiaulių mieste, Pabalių raj. įrengta jauki pobūvių salė, įvairaus pobūdžio renginių ir švenčių organizavimui.

   Jauki aplinka, spec. garso įranga, maitinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, „Rusiška“ pirtis su baseinu, patogus privažiavimas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė - tai pilnas paslaugų komplektas vienoje vietoje svečių patogumui Šiaulių mieste.

   Siūlomos puikios sąlygos įvairaus dydžio renginiams: įmonių šventėms, gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms, moksleivių/studentų išleistuvėms ir šventėms, organizuojamoms kitoms progoms.

   Pobūvių salės išdėstymas lengvai pritaikomas pagal poreikius (galimos įvairios renginio formos furšetams, banketams, gedulingiems pietums, dienos pietums, švediškam stalui ir kt.) ir numatomą svečių skaičių (nuo 15 iki 40+34).

   Salėje įrengta oro kondicionavimo sistema, jauki aplinka, galimybė renginį skaidyti per 3 aukštus, šokių aikštelė, Wi-Fi ryšys, apšvietimo ir garso įranga užtikrins nepriekaištingą Jūsų šventės kokybę.

   Atsižvelgiant į šventės pobūdį, svečių skaičių, Baras-Pirtis „AKMENA“ pateiks parengtą vaišių pasiūlymą ar kelis jo variantus. Pasirūpins ne tik maistu, bet ir (pageidaujant klientui) šventės aplinka – staltiesėmis, kėdžių užvalkalais, indais, taurėmis, stalo įrankiais, žvakidėmis, gėlių kompozicijomis ir kitais stalo puošybos elementais.

   Pagrindiniai geros šventės komponentai – graži, jauki aplinka, puikus maistas, pakili nuotaika. Mes siekiame, kad mūsų svečiai liktų patenkinti mums patikėtų švenčių rengimu ir visuomet norėtų sugrįžti pas mus!