Pirtis šalina įtampą, nuovargį, kelia darbingumą. Medikai nustatė, kad pirties procedūros mažina skrandžio sulčių rūgštingumą, gerina apetitą. Po pirties gerai miegama, o to dažnai mums stinga, kartu atsistato darbingumas. Pačioje pirtyje galima praleisti ne ilgiau kaip 35 minutes, nepriklausomai nuo užėjimų skaičiaus. Prieš užeinant į pirtį, reikėtų 10-20 min. atsipūsti, pailsėti (nepamirškite nusiimti nuo savęs papuošalų). Kūnas pirtyje turi būti sausas, kitaip galima sugadinti karštį ir pakenkti sveikatai - dėl šlapios odos garai pasidaro sunkūs. Įeidami į pirtį užmerkite akis: jei įėję pajusite kad karštis apgaubia visą kūną, o nesklinda iš vienos pusės, tai jums pasisekė. Žmonėms, kurių oda sausa, geriausia būtų kūną drėkinti vilnoniu rankšluosčiu, o jeigu oda riebi - medvilniniu. Visos sintetinės medžiagos (iš jų gali būti pagaminti rankšluosčiai, kepurėlės, maudimosi kostiumėliai) pirtyje yra nepageidaujami. Jeigu jūs staiga blogai pasijautėte, atsigulkite ant nugaros, o ant širdies srities padėkite rankšluostį, sudrėkintą šaltame vandenyje.

PIRTIES MENIU:  EUR.
Kolektyvui pirmos dvi valandos 40,00
Kitos valandos 10,00
Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis  pirmos dvi  valandos 50,00
Kitos valandos

15,00

Beržinė vanta 4,00
Beržų lapų sudėtyje yra eterinių aliejų, vitaminai C ir A, palaikantys odos jaunumą. Jie gerai prilimpa prie kųno ir sugeria prakaitą.  
Ąžuolinė vanta
6,00

Patariama naudoti žmonėms, turintiems kraujospūdžio sutrikimų.

 
Eukaliptinė vanta 10,00
Pats tikriausias vaistas, kai sergate ir turite problemų su plaučiais. Ji taip pat padeda gydyti pažeistas vietas, sąnarių skausmus ir patempimus. Geriausia prie beržinės vantos pridėti 3-4 eukalipto šakeles.  
Rankšluostis 1,00
nuoma  
Kepurė 1,00
nuoma  
Medus natūralus 1,00
Veido arba kūno procedūrai, mažina raukšles, lygina odą.  
Pirties arbata 1,50
Beržų lapai, didžiosios dilgėlės, pipirmėtės. Skatina prakaitavimą, šlakų išsiskyrimą, padeda išvengti odos ligų ir peršalimo. Galima gerti ir šaltą.  
Druska kūnui (100g) 1,00
Tonizuoja ir gaivina, teigiamai veikia visas organizmo dalis, kūnui suteikia malonų kvapą.  

Siūlome pirtį, pačiame Šiaulių mieste, todėl bus išvengta papildomų rūpesčių dėl susisiekimo:

   „Rusišką“ pirtį su priepirčiu, kur pakaks vietos 10 žmonių, nedideliu baseinu, galime pasiūlyti vantų, rankšluosčių, kepurių, pasirūpiname maitinimu ir gėrimais, viršuje įrengta salė talpinanti iki 40 žm.

 

 „Rusišką“ pirtį su priepirčiu, kur pakaks vietos 12 žmonių. Įrengta terasa, prūdas, krepšinio aikštelė, židinys, šašlykinė, galime pasiūlyti vantų, rankšluosčių, kepurių.